close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • AKTUALNOŚCI

 • 5 marca 2019

  Informacja o warunkach udziału obywateli polskich w głosowaniu w obwodach głosowania utworzonych za granicą i na polskich statkach morskich, w wyborach do Parlamentu Europejskiego 26 maja 2019 r. (czasu polskiego).

  Szanowni Państwo,

  poniżej znajdziecie link do materiału przygotowanego przez Państwową Komisje Wyborczą, znajdującego się na jej stronie internetowej, na temat warunków udziału obywateli polskich w głosowaniu w obwodach głosowania utworzonych za granicą i na polskich statkach morskich, w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r. (za granicą wg czasu lokalnego (uwaga: jeżeli głosowanie za granicą miałoby być zakończone w dniu następnym po dniu głosowania w kraju, głosowanie przeprowadza się w dniu poprzedzającym).

  https://pkw.gov.pl/337_Wydarzenia/1/33538_Informacja_o_warunkach_udzialu_obywateli_polskich_w_glosowaniu_w_obwodach_glosowania_utworzonych_za_granica_i_na_polskich_statkach_morskich_w_wyborach_do_Parlamentu_Europejskiego_zarzadzonych_na_dzien_26_maja_2019_r

   

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: